آموزش بروزرسانی فریمور گیت وی Yeastar

گیتوی یستار fxo

شرکت های سازنده گیت وی ویپ و سخت افزار های مختلف اعم از کمپانی یستار، برای استفاده بهتر از سخت افزارها از فریمور استفاده می کند. فریمور مانند سیستم عامل گوشی اندروید شما ممکن به مرور زمان توسط  کمپانی سازنده بروزرسانی شود. این بروزرسانی ها شامل رفع خطاهای قبلی و بهبود عملکرد نرم افزاری و سخت افزاری گیت وی شما می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه بروزرسانی فریمور گیت وی های یستار آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

سایت کمپانی یستار

اگر شما قصد بروزرسانی فریمور گیت وی یستار خود را دارید، ابتدا به آدرس https://www.yeastar.com مراجعه کنید و سپس با زدن کلید های ترکیبی CTRL+F مدل گت وی یستار مورد نظر خود را جستجو کرده و از آخرین ورژن ارائه شده توسط کمپانی یستار مطلع شده و لینک مشاهده کرده و از آخرین نسخه قابل نصب بر روی دستگاه خود اطلاع پیدا کنید.

بروزرسانی فریمور یستار

در ادامه پس از اطلاع و مشاهده آخرین ورژن ارائه شده به سربرگ Status > System pereferences>Frimeware Update مراجعه کنید. و آدرس موجود در سایت (ورژن نهایی فریمور) را در این قسمت که در تصویر مشاهده می کنید، وارد کنید. و شایان به ذکر است، که شما حتما قبل از  اقدام به شروع نصب، از پایداری اینترنت خودتان مطمئن شده و سپس کافیست روی Start کلیک کنید.

تبریک! شما به راحتی موفق به بروزرسانی فریمور گیت وی ویپ خود شدید.

با ما در تماس باشید

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

فاطمه پیران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *