فروشگاه تجهیزات VoIP ویپ 98 را بیشتر بشناسید

فروشگاه تجهیزات VoIP ویپ 98 را بیشتر بشناسید

اخباردر 1398/09/02

مجموعه ویپ 98 از سال از سایت 1390 با تمرکز روی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری ویپ (VoIP) شروع به فعالیت نمود. از همان ابتدا فعالیت بصورت تخصصی و مشاوره محور آغاز گردید، بدین صورت که متخصصین جوان این مجموعه بصورت کاملا رایگان جهت حصول بهترین نتیجه برای کسب و کارها اقدام به ارائه مشاوره می نمودند.

ما بزرگترین دستاورد خود را در بهبود روند کسب و کار و افزایش فروش مشتری هایمان دانسته ایم لذا در تمام این سال ها تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا بهترین ها همقدم شویم. در همین راستا این مجموعه اقدام به ارائه سخت افزارهای مرتبط با حوزه ویپ نموده است. این سخت افزارها شامل گیت وی ویپ، کارت تلفنی، تلفن تحت شبکه یا آی پی فون، مرکز تلفن سخت افزاری و تجهیزات و لوازم جانبی ویپ می باشد.

فروشگاه ویپ ۹۸ به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی در حوزه تخصصی ویپ با حدود یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل کلیدی مشاوره تخصصی، خدمات پس از فروش و تضمین اصل بودن کالا موفق شده تا همگام با برند ویپ ۹۸ به یکی از مهم‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی محصولات و کالاهای ویپ ایران تبدیل شود. به محض ورود به فروشگاه ویپ ۹۸ با یک سایت پر از تجهیزات و محصولات ویپ رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید در اینجا پیدا خواهید کرد. ما آماده هستیم تا برای بهترین انتخاب، به شما مشاوره بدهیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.