شبکه ارتباطی ویستور راه اندازی شد

شبکه ارتباطی ویستور راه اندازی شد

اخباردر 1393/11/21

به گزارش خبرگزاری ایسنا؛ علی ملک جعفریان در نشست خبری که در شرکت مخابرات استان خراسان رضوی برگزار شد اظهار کرد: فاز اول شبکه ارتباطی تحت اندروید «ویستور» که معادلی از وایبر بومی است با هزینه‌ای بالغ بر 300 میلیون تومان با همکاری بخش خصوصی در هفته جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

ویستور یک نرم افزار پیام رسان صدا روی اینترنت روی تلفن های هوشمند می باشد. علاوه بر ارسال صدا کاربران شبکه می توانند به صورت آنلاین به تبادل پیام های متنی بپردازد. نرم افزار ارتباطی ویستور در گام اول جهت سیستم عامل اندروید طراحی و قابل دسترسی می باشد. ویستور روی شبکه های نسل سوم به بعد روی تلفن همراه و wifi کار می کند.

قابلیت متمایز این نرم افزار، برقراری ارتباط با تمامی مشترکین مخابراتی (اعم از همراه اول ،ایرانسل ،رایتل و خطوط ثابت مخابرات) می باشد. این نرم افزار کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و برای ثبت نام در این برنامه مشابه سایر نرم‌افزارها ابتدا شماره تلفن همراه مشترک از کاربر دریافت شده سپس در صورت تایید صحت شماره وارد شده، به شبکه ارتباطی ویستور متصل می گردد.

ویستور با استفاده از دفترچه تلفن موجود در تلفن همراه مشترک می تواند با افراد آنلاین در شبکه بصورت اینترنتی و افراد غیر آنلاین در شبکه از طریق خطوط مخابراتی ارتباط برقرار نماید.

این نرم افزار کاملا بومی و با تکیه بر دانش متخصیصن ایرانی توسط گروه ویپ نود و هشت و به سفارش شرکت مخابرات استان خراسان رضوی تهیه شده است و فضای مورد اعتمادی را برای استفاده مشترکین فراهم می آورد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.