آموزش بروزرسانی فریمور گوشی گرنداستریم

شرکت های سازنده گوشی برای استفاده از سخت افزارها از فریمور استفاده می کند. فریمور مانند سیستم عامل گوشی اندروید شما ممکن به مرور زمان توسط سازنده بروزرسانی می شود. این بروزرسانی ها شامل رفع خطاهای قبلی و بهبود عملکرد نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه بروزرسانی فریمور گوشی های تحت شبکه گرنداستریم آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

اگر شما قصد بروزرسانی فریمور تلفن گرنداستریم خود را دارید، ابتدا به آدرس www.grandstream.com/support/firmware که سایت مرجع کمپانی تولید کننده گرند استریم می باشد، مراجعه کنید. سپس با جستجوی مدل گوشی تلفن ویپ خود، از آخرین نسخه ارائه شده و قابل نصب بر روی دستگاه خود اطلاع پیدا کنید.

بروزرسانی فریمور گوشی گرند استریم

پس از اطلاع و مشاهده آخرین نسخه ارائه شده توسط کمپانی Grandstream به سربرگ MAINTENANCE مراجعه کرده، سپس گزینه Update and Provisioning را انتخاب کنید. و در ادامه در بخش Update via گزینه انتخابی را بر روی HTTP قرار داده و در انتها آدرس موجود در سایت با توجه به مدل گوشی (ورژن نهایی فریمور) را در قسمت مربوطه، که در تصویر به صورت سبز رنگ مشاهده می کنید، وارد کنید و ذخیره نمایید.

اطمینان حاصل نمایید که تنظیمات شبکه در گوشی به درستی انجام شده باشد و گوشی به اینترنت دسترسی داشته باشد. مدتی بعد گوشی از شما درخواست تایید برای شروع پروسه آپدیت را می نماید. لطفا دقت کنید در طول مدت بروزرسانی گوشی، اینترنت همواره برقرار باشد و برق دستگاه به هیچ عنوان قطع نشود.

با ما در تماس باشید

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

فاطمه پیران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *