آموزش فعال سازی ترنسفر دو مرحله ای در تلفن ویپ گرند استریم

آموزش فعال سازی ترنسفر دو مرحله ای در تلفن ویپ گرند استریم

در تنظیمات تلفن های ویپ گرنداستریم قابلیت و فیچر های گوناگونی وجود دارد، که شما با یاد گیری و فعال سازی آنها بیش از پیش قابلیت های موجود و همه جانبه در تکنولوژی ویپ را بیشتر حس خواهید کرد، در این مطلب به نحوه فعال سازی ترنسفر دو مرحله ای در تلفن ویپ گرنداستریم خواهیم پرداخت.

ما در مطلب گذشته خود درباره چگونگی رفع مشکلات صدا به وجود آمده در گیت وی سنگوما پرداخته ایم که میتوانید، در صورت تمایل با مراجعه لینک مربوطه به آن دسترسی داشته باشید.

قابلیت ترنسفر دو طرفه چیست و چه کاربردی دارد؟

شما با فعال سازی این ویژگی در تنظیمات مربوطه تلفن ویپ خود قادر خواهید شد تا در هنگام ترنسفر کردن تماسی به اتاقی و یا شهری که داخلی مورد نظر شما در آنجا قرار دارد قبل از ترنسفر از حاضر بودن شخص مورد نظر برای پاسخگویی به تماس در حال انتقال اطمینان حاصل کنید و یا بتوانید نکات و سخنانی را قبل از اتصال تماس با آن شخص در میان بگذارید و پس از تمام اینها شخص با آگاهی کامل اری میتواند تماس ترنسفر شده از سوی شما را پاسخ گو باشد.

فعال سازی ترنسفر دو طرفه در تلفن ویپ گرند استریم چگونه است؟

برای انجام این کار ابتدا به صفحه تنظیمات گوشی تلفن ویپ مربوطه خود رفته و سپس پس از ورود به سربرگ مراجعه کنید و در ادامه گزینه Call features را انتخاب کنید.

Call features in Grandstream

در این صفحه که اکنون مشاهده میکنید به دنبال گزینه Attended Transfer Mode باشید و در صورت یافتن، آنرا از حالت Static بر روی Dynamic تنظیم کنید.

تنظیم قابلیت ترنسفر دو طرفه در تلفن گزند استریم

پس از تنظیم ویژگی ترنسفر دو مرحله ای چگونه از آن استفاده کنم؟

شما پس از تنظیم برای انتقال تماس کلید ترنسفر را از تلفن فشار دهید و سپس داخلی مورد نظر را شماره گیری کنید، اکنون شما میتوانید با آن شخص صحبت کنید زیرا مرحله اول این ترنسفر را پشت سر گذاشته اید، در ادامه برای برقراری و انتقال کامل تماس به داخلی شماره گیری شده کافیست بر روی گزینه ترنسفر در صفحه نمایش تلفن خود که در زیر آن دکمه مربوط به آن موجود است انتخاب کنید.

به شما برای یادگیری و فعال سازی این قابلیت بر روی تلفن ویپ گرنداستریم خود تبریک می گویم، شما می توانید برای مطالب آموزشی با کاربرد بیشتر برای شما، مشکلات و نیاز های خود را با ما در میان بگذارید، تا در آینده مطالب بیشتری برای حل مشکل شما نگارش و انتشار داده شود.

با ما در تماس باشید

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

فاطمه پیران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *