دسترسی به تنظیمات گیت وی نیوراک چگونه است؟

دسترسی به تنظیمات گیت وی نیوراک چگونه است؟

کمپانی نیوراک تکنولوژی که به انگلیسی New Rock Technologies نام دارد، یکی از معتبر ترین کمپانی در زمینه ی طراحی، ساخت، توسعه، و فروش فناوری هایی ویس بر روی پروتکل آی پی که به آن Voice-over-IP یا VOIP گفته می شود می باشد؛ این کمپانی تامین کننده محصولات و اپلیکیشن های تلفنی و شبکه ای برای شرکت های کوچک تا متوسط، شرکت های حمل و نقل و شرکت های ارائه دهنده ی خدمات تلفن های اینترنتی می باشد.

کمپانی نیوراک، به عنوان یک شرکت تامین کننده ی دستگاه های بر اساس SIP، متعهد می باشد، تا محصولاتی در زمینه ی ارتباط، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها را به شما ارائه دهد.

آی پی پیشفرض گیت وی نیوراک چیست؟

برای دسترسی به تنظیمات نیوراک باید ابتدا  آی پی نیوراک را در مرورگر وب خود وارد نمایید . IP پیش فرض نیوراک در صورتی که آن را به صورت مستقیم یا back to back به کامپیوتر متصل کرده اید، در سری مدل های این گیت وی متفاوت است، طوری که در سری مدل MX8 آی پی آن 192.168.2.218، برای سری مدل MX60 آی پی 192.168.2.240 و برای سری MX120 نیز 192.168.2.240 می باشد . در صورتی که ویپ گیتوی نیوراک سری MX8 را به سوئیچ شبکه متصل کردید این مدل از DHCP آی پی دریافت می کند ولی در سری های MX60 و MX120 به صورت پیش فرض DHCP غیر فعال می باشد و باید به صورت مستقیم به آن وصل شوید.

صفحه ورود به تنظیمات گیت وی نیوراک

نام کاربری و رمز عبور صفحه تنظیمات گیت وی نیوراک چیست؟

پسورد پیش فرض برای وارد شدن به ویپ گیتوی های نیوراک همان مدل آنها می باشد، به صورت مثال پسورد سری MX8 همان mx8، پسورد سری MX60 کلمه mx60 و پسورد MX120 کلمه mx120 خواهد بود.

برای انجام تنظیمات FXO باید چه اقدامی انجام داد؟

ابتدا به قسمت Line و سپس Trunk می رویم و سپس قسمت Inbound handle را در حالت Second Stage Dialing قرار می دهیم، شما حتما اطمینان حاصل کنید، تا گزینه مربوط به Caller ID Detetion تیک خورده باشد، این گزینه به این معناست، که شما هنگام تماس شماره واقعی توسط سیستم شناسایی شده و به نمایش در آید.

صفحه ورود به تنظیمات

توجه داشته باشید که در فریمور های جدید سربرگ LINE به TRUNK تغییر کرده است، به شکل زیر توجه کنید:

صفحه ورود به تنظیمات گیت وی نیوراک در فریمور جدید

با ما در تماس باشید

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

فاطمه پیران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *