آموزش رفع مشکل تغییر پسورد تلفن ویپ گرنداستریم

فریمورهای جدید تلفن‌ ویپ گرند‌استریم 1610 و تلفن ویپ گرند‌استریم 1525 و به صورت کلی گوشی‌های سری 16XX بعد از وارد شدن به پنل وب تلفن درخواست تغییر پسورد ادمین را می دهد که یوزر و پسورد پیش فرض آن هر دو admin می باشد. اما با وارد کردن admin در کادر Current Password با پیغام زیر مواجه می شوید. برای تغییر پسورد تلفن ویپ گرنداستریم از طریق این آموزش کوتاه می توانید مشکلتان رو رفع کنید.

همه چیز درباره تلفن ویپ گرند استریم 1610 و 1625

خطای تغییر رمز تلفن ویپ گرنداستریم

خطای تغییر رمز تلفن ویپ گرنداستریم

بنابراین برای تغییر پسورد تلفن ویپ گرنداستریم امکان ورود به تنظیمات تلفن و کانفیگ آن را نخواهید داشت. یک راه حل برای ورود به صفحه تنظیمات و کانفیگ تلفن تحت شبکه گرند استریم این است که از صفحه فعلی Inspect گرفته (F12) و عبارت مشخص شده در تصویر را که مربوط به دکمه Close کادر Change Password می باشد را از حالت مخفی خارج کنید. بنابراین تیک visibility: hidden را برای عبارت زیر بر می دارید. حال کادر Change password را بسته و وارد تنظیمات می شوید. احتمالا با وارد شدن به هر تب خطای بالا ظاهر می شود که باید روند فوق را تکرار کنیید.

آموزش رفع مشکل تغییر رمز از طریق Inspect

آموزش رفع مشکل تغییر رمز از طریق Inspect

 

سخن پایانی

ممکن است راه های دیگری نیز برای رفع مشکل تغییر پسورد تلفن ویپ گرنداستریم وجود داشته باشد. این آموزش طبق تجربه واحد فنی شرکت ویپ‌98 تهیه و تولید شده است و پیش از انتشار مورد تست و بررسی قرار گرفته است. چنانچه برای ربست پسورد تلفن ویپ گرنداستریم راه حل دیگری را پیشنهاد می کنید در بخش نظرتان معرفی کنید.

با ما در تماس باشید

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مدیر سایت
با توجه به کیفیت سرویس‌ها و محصولات ارائه شده در طی این سال‌ها، ویپ 98 در حوزه VoIP جزو برترین‌ها در کشور می‌باشد. این مجموعه هم‌اکنون با بیش از چند صد مشتری فعال از جمله اشخاص حقیقی، حقوقی، سازمان‌ها و نهادها و همچنین تجربه چندین ساله آماده ارائه خدمات و سرویس‌های نوین ارتباطی می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *