حل مشکل DTMF در گیت وی FXO گرند استریم

تلفن قدیمی

گرند استریم چیست؟

کمپانی گرند استریم یک کمپانی آمریکایی بسیار معتبر است که فعالیت خود را از سال 2002 در زمینه تولید تجهیزات مرتبط با VoIP آغاز نمود. Grandstream در سبد محصولاتش تجهیزات کاملی برای سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ را دارد که کیفیت و پایداری این تجهیزات از نقاط قوت این برند است.

این کمپانی از معدود برندهایی است که تقریبا تمام تجهیزات مورد نیاز یک شبکه VoIP را برای هر سازمانی فراهم می کند.

DTMF چیست؟

DTMF یا (Dual tone multi frequency) سیگنالیست که با فشردن هریک از دکمه های تلفن به مرکز مخابراتی ارسال می شود. DTMF در سیستم های تلفنی متفاوت از قالب های متفاوتی تبعیت می کند و با توجه به این نکته Asterisk امکان انتخاب طریقه ارسال DTMF را به شما می دهد.

نکته ی مهم در انتخاب DTMF این است که قالب انتخاب شده توسط فرستنده و گیرنده باید برابر باشد. در غیر این صورت Asterisk متوجه شماره گرفته شده نمی شود. این مشکل معمولا در زمان استفاده از Gateway ها بوجود می آید که به سادگی به تغییر DTMF حل می شود.

حل مشکل عدم ارسال DTMF در گیتوی گرنداستریم

در صورتی که در حین مکالمه اعداد شماره گیری شده توسط گیت وی گرند استریم تشخیص داده نشد به شکل زیر عمل می کنیم.

FXO Line > Setting

و DTMF Methods را عدد 3 انتخاب می کنیم.

گرنداستریم DTMF

با ما در تماس باشید

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مدیر سایت
با توجه به کیفیت سرویس‌ها و محصولات ارائه شده در طی این سال‌ها، ویپ 98 در حوزه VoIP جزو برترین‌ها در کشور می‌باشد. این مجموعه هم‌اکنون با بیش از چند صد مشتری فعال از جمله اشخاص حقیقی، حقوقی، سازمان‌ها و نهادها و همچنین تجربه چندین ساله آماده ارائه خدمات و سرویس‌های نوین ارتباطی می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *