آموزش تنظیمات گیت وی گرنداستریم برای ارتباط با مرکز تلفن ویپ

گیتوی گرنداستریم FXS

گیت وی ویپ گرنداستریم دستگاه و یا مبدلی می باشد، که برای تبدیل سیگنال های آنالوگ به دیجیتال در سانترال ها و یا مراکزی که در آنها تکنولوژی ویپ راه اندازی شده است کاربرد دارد.

چگونه آی پی گیت وی گرند استریم fxs را پیدا کنم؟

برای به دست آوردن آی پی گیت وی ویپ مورد نظر باید ابتدا دستگاه FXS را از طریق پورت تعبیه شده روی آن به تلفن متصل کنید و سپس با استفاده از تلفنی که گیت وی به آن متصل است؛ سه مرتبه “*” را شماره گیری کرده و سپس همزمان 0و 2 را شماره گیری کنید.

در صورتی تخصیص آی پی به گیت وی گرنداستریم fxs چه اتفاقی خواهد افتاد؟

نکته اول در اینجا این است، که اگر گیت وی VoIP شما آی پی گرفته باشد؛ بعد از سپری کردن فرآیند بالا آی پی برای شما بازگو می شود، که در این زمان با یادداشت و وارد کردن آن در آدرس بار مرورگر خود به نتظیمات دسترسی پیدا خواهید کرد.

در صورت عدم تخصیص آی پی به گیت وی (Grandstream (fxs چه اتفاقی خواهد افتاد؟

نکته دوم در مواقعی حائز اهمیت است، که گیت وی FXS آی پی نگرفته باشد؛ که در این زمان شما به جای شنیدن آی پی، (زیرو دات زیرو … خواهید شنید!) که به معنای (_._._._) می باشد.

در این شرایط شما ابتدا باید اتصالات خودتان را اعم از کابل شبکه، میزان سرعت اینترنت و … را بررسی کنید. و بعد کمی صبر کرده و فرآیند گفته شده را مجددا امتحان کنید.

صفحه ورود fxs

پس از یافتن آی پی گیت وی fxs برای ورود به تنظیمات آن از چه نام کاربری و رمز عبوری استفاده کنم؟

به صورت پیش فرض شما با وارد کردن نام کاربری که admin و پسورد آن نیز admin می باشد. می توانید به تنظیمات مربوطه دسترسی پیدا کنید. هنگام ورود به تنظیمات پس از وارد کردن رمز عبور با صفحه زیر مواجه می شوید، که شامل مشخصات کامل سخت افزاری گیت وی FXS مان می باشد.

چگونه تنظیمات پورت گیت وی گرنداستریم خود را انجام دهیم؟

در این مرحله شما با مراجعه به سربرگ FXS PORT در قسمت اول SIP Server Primary آی پی سرور خود را وارد می کنیم. و سپس در قسمت SIP User ID، آی دی مورد نظر را وارد کرده و سپس در بخش های بعدی اعم از Name، Password و … کارکتر های مورد نظر خود را وارد نمایید.

با ما در تماس باشید

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

فاطمه پیران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *