نمایش 1–20 از 22 نتیجه

معرفی برند سنگوما

سنگوما – Sangoma یکی از موفق ترین کمپانی های فعال در زمینه تجهیرات ویپ – VOIP در آمریکای شمالی است و توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در این حوضه داشته باشد. سنگوما در ابتدا به تولید کارت های تلفنی استریسک می پرداخت و به مرور زمان سبد محصولات خود را تکمیل و در حال  حاضر کامل ترین سبد محصولات را در بین سایر برند های تولید کننده تجهیزات ویپ دارد.

سنگوما - Sangoma

شرکت سنگوما با کسب تجربه در زمينه توليد محصولات نرم افزاری و سخت افزاری ارتباطی برای سیستم های گسترده و زير بنائی تحت شبکه، تبديل به يک کمپانی پيشرو در تکنولوژی VoIP گردیده و تا کنون توانسته است در مقام Leadership این حوزه باقی بماند. این کمپانی با خرید کمپانی دیجیوم Digium و بخشی از کمپانی Dialogic در سال 2018، گام بزرگی در گسترش خدمات و محصولات خود برداشته است.

محصولات سنگوما

محصولات کمپانی  Sangoma شامل مرکز تلفن تحت شبکه (IP PBX)، تلفن های ویپ (IP Phone)، کارت و گیت وی های ویپ FXO\FXS\E1\GSM، محصولات امنیتی SBC و همچنین سرویس های ابری است.

کارت تلفنی سنگوما

کارت ها و گیت وی های سنگوما به دلیل وجود درایور مورد نیاز، سازگاری بسیار خوبی را با مراکز تلفنی مبتنی بر استریسک مثل فری پی بی ایکس (FreePBX)، الستیکس (Elastix) و ایزابل (Issabel) را دارند.همچنین ویژگی های بسیار منحصر به فردی را جهت پیکربندی به کاربران ارائه می کند. کارت آنالوگ و دیجیتال در مدل های مختلف و با حداکثر 24 پورت تولید و روانه بازار شده است. لازم به ذکر است کارت Remora امکان استفاده بیش از 24 پورت همزمان را خواهد داد.

گیت وی Sangoma

گیت وی های آنالوگ و دیجیتال اکسترنال Sangoma نیز از کیفیت بسیار بالایی برخورار و پایداری بالایی دارند. از معایب کارت و گیت وی های Sangoma عدم پشتیبانی تعداد پورت های بالای 32 کانال همزمان روی یک سخت افزار است.