نمایش 1–20 از 28 نتیجه

معرفی برند گرند استریم

کمپانی گرند استریم یک کمپانی آمریکایی بسیار معتبر است که فعالیت خود را از سال 2002 در زمینه تولید تجهیزات مرتبط با VOIP آغاز نمود. Grandstream در سبد محصولاتش تجهیزات کاملی برای سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ را دارد که کیفیت و پایداری این تجهیزات از نقاط قوت این برند است. این کمپانی از معدود برندهایی است که تقریبا تمام تجهیزات مورد نیاز یک شبکه VoIP را برای هر سازمانی فراهم می کند.

محصولات گرند استریم - Grandstream

ویژگی های گرنداستریم

شرکت گرنداستریم با پشتکار خود توانست جایزه بهترین طراحی را از آن خود کند و موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001 گردد. محصولات Grandstream دارای کیفیت صدا و تصویر فوق العاده، امکانات کامل تلفنی و سازگاری کامل با استانداردهای صنعتی را دارد. همکاری گسترده با ارائه دهندگان سرویس های مبتنی بر پروتکل SIP از دیگر ویژگی های این کمپانی است.

تلفن ویپ و گیت وی گرنداستریم

سبد محصولات گرند استریم

این کمپانی سبد محصولات بسیار کاملی دارد و می تواند نیاز اکثر سازمان های کوچک و بزرگ را پوشش دهد. از جمله محصولات گرند استریم می توان به تلفن های تحت شبکه در رده کارمندی، کارشناسی و مدیریتی، ویپ گیتوی های متنوع، مراکز تلفن ویپ IP PBX، دوربین های تحت شبکه، گوشی بیسیم و همچنین تجهیزات ویدئو کنفرانس اشاره کرد که همگی از پروتکل استاندارد SIP پشتیبانی می کنند.