درباره گروه ویپ 98

گروه ویپ 98 با توجه به کیفیت سرویس‌ها و محصولات ارائه شده در طی این سال‌ها در حوزه تخصصی خود جزو برترین شرکت‌ها در کشور می‌باشد.

این مجموعه هم‌اکنون با بیش از چند صد مشتری فعال از جمله اشخاص حقیقی، حقوقی، سازمان ها و نهادها و تجربه چندین ساله آماده ارائه خدمات و سرویس‌های نوین ارتباطی می باشد.

* عدد 98 پیش شماره مخابراتی ایران می باشد.

مدیریت کال سنتر

ویپ 98 خود را متعهد می‌داند!

در قبال سهامداران: حمایت از سرمایه گذاری سهامداران و تامین سوددهی قابل قبول

در قبال مشتریان: جلب و حفظ مشتریان با ارائه خدمات که از لحاظ قیمت و کیفیت ارزشمند بوده و مطابق ضوابط و شرایط فنی و تجاری باشد.

در قبال کارکنان: احترام به حقوق انسانی کارکنان ، تامین شرایط کاری خوب و ایمن برای آنها، ارائه خدمات تحت شرایط مطلوب، با آموزش، ارتقاء، توسعه و استفاده بهینه از استعدادهای فردی و تامین فرصت های شغلی برابر، تشویق کارکنان به برنامه ریزی وجهت دادن به کارهای خود و پایبندی آنها به این اصول در کار شرکت.

در قبال کسانی که با شرکت رابطه تجاری دارند: دستیابی به روابط سودمند متقابل با نمایندگان شرکت در استانهای مختلف، فروشندگان محصولات و همچنین بالا بردن اصول کلی تجارت و به کارگیری آنها در روابط فی ما بین می باشد.

در قبال جامعه: هدایت تجارت در قالب شخصیت حقوقی مسئول در جامعه، حمایت از حقوق اساسی مردم در راستای نقش قانونی تجارت و عنایت کامل اصول اخلاقی و اجتماعی برای مشارکت در توسعه

گواهی حسن انجام کار

مسئولیت‌های اجتماعی

 1. 1
  همکاری علمی با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی

  باور داریم که دانش و تجربه‌ای که طی سال‌ها به‌دست آمده، منبع ارزشمندی است و ما خود را مسئول می‌دانیم که آن را در اختیار همه‌ی جوانان با استعداد و علاقه‌مند قرار دهیم.

 2. 2
  همکاری در توانمند‌سازی سازمان‌های مردم‌نهاد

  باور داریم رشد سازمان‌های مردم‌نهاد از نیازهای توسعه‌ی هر کشور است و تلاش کرده‌ایم که در حد توان خود با ارائه‌ی رایگان برخی از محصولاتمان به سازمان‌های مردم‌نهاد و آموزش کاربران، یاریگر آن‌ها در راه ثمربخششان باشیم.

 3. 3
  تشویق مشارکت و فعالیت‌های داوطلبانه کارکنان

  معتقدیم مشارکت اعضای سازمان در فعالیت‌های داوطلبانه و انسان‌دوستانه علاوه بر تأثیرگذاری مثبت در جامعه، فضای کاری معنادارتر و انسانی‌تری می‌آفریند و تجربه‌ها و مهارت‌های اجتماعی ما را نیز توسعه می‌بخشد.

 4. 4
  نگاه مسئولانه به محیط زیست

  ویپ 98 به عنوان یک شرکت تولید محصولات و نرم افزارهای ارتباطی از سبزترین انواع صنایع است. ارائه محصولاتی همچون کال سنتر، فکس سرور، سیستم رزرواسیون و … به کاهش مصرف منابع طبیعی کشور یاری می‌رساند.
  ما در عین حال می‌کوشیم در سازمان خود نیز با ترویج فرهنگ مسئولیت‌پذیری نسبت به محیط‌‌زیست و اقداماتی عملی همچون تشویق به صرفه‌جویی در مصرف منابع و انرژی و ایجاد چرخه‌ی بازیافت کاغذ و مواردی از این دست، سهمی در حفاظت از محیط زیست و توسعه‌ی پایدار کشور داشته باشیم.

مدیریت کال سنتر

مشتری راضی

1000+

فروشگاه ویپ

فروشگاه تجهیزات VoIP

فروشگاه ویپ 98 به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی در حوزه تخصصی ویپ با حدود یک دهه تجربه

بلاگ ویپ

بلاگ VoIP

بلاگ ویپ 98 سعی دارد با تولید مطالب بروز در حوزه ارتباطات و ویپ به دانش این حوزه بیافزاید