آوانک

آوانک

آوانک (Avanak) اولین اپراتور پیام صوتی در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی برقراری تماس و ارسال صدای شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن ثابت و همراه را فراهم کرده است.

آوانک چیست و چگونه کار می‌کند؟

اپراتور آوانک، امکاناتی را شبیه به سامانه اس ام اس فراهم آورده است، با این تفاوت که بجای متن، یک فایل صوتی را ارسال می‌کند. البته روند کار با آنچه پیش‌تر در سیستم مولتی‌مدیا مسیج بوده متفاوت است و برای این روش لازم نیست که حتما گوشی طرف مقابل دیتا داشته یا حتی لازم نیست حتما شماره‌ای که می‌خواهید به آن مسیج بزنید موبایل باشد.

روش کار به این شکل است که از طریق خطوط ویژه‌ای که این اپراتور در اختیار دارد با شماره موردنظر تماس گرفته‌شده و بعد از برقراری تماس پیغام از پیش ضبط‌شده شما پخش می‌شود. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های آن، این است که می‌توانید از خلاقیت خود برای ایجاد فایل صوتی استفاده کنید به‌عنوان‌مثال یک موزیک در پس‌زمینه صدای شما می‌تواند آن را جذاب‌تر کند یا با تغییر لحن صدا می‌توان احساس پیام را بهتر به مخاطب القا کرد.

سرویس آوانک در حال حاضر توانایی ارسال پیام صوتی با بیش از هزار کانال در هر لحظه و همچنین امکان منحصر به فرد تولید شماره (کالر آی دی) برای مخاطب را داراست.

محصولی از شرکت توسعه ارتباط و خدمات طلائی خاورمیانه (نسیم ارتباطات و آموت) و مخابرات ایران