درباره ما

logo-voip98-500x239.png (500×239)

شرکت نسیم ارتباطات هزاره سوم با نام تجاری ویپ 98 با هدف ارائه خدمات ارتباطات تلفنی شروع به فعالیت نمود و در همین راستا خدماتی از قبیل نصب و راه اندازی سرور ویپ (مرکز تلفن تحت شبکه)، واگذاری خط تلفن از اپراتور دوم تلفن ثابت کشور، فروش تجهیزات ویپ و شبکه را در کارنامه خود دارد. این خدمات برای کلیه شرکت ها، سازمان ها، ادارات و هر ارگانی که در مکالمات روزانه، مدیریت کیفیت، هزینه و پرسنل را امری ضروری می داند، قابل استفاده می باشد.

با یاری خداوند متعال در حال حاضر با توجه به کیفیت سرویس های ارائه شده از سوی شرکت به مشترکین در طی این سال ها این شرکت در زمینه ویپ جزو برترین شرکت ها در ایران می باشد. ویپ 98 هم اکنون با بیش از چند صد مشترک فعال اعم از اشخاص حقیقی ، حقوقی ، سازمانها و نهاد ها و تجربه چندین ساله آماده ارائه سایر خدمات در زمینه فناوری اطلاعات می باشد.

ویپ 98 به عنوان برند خدمات مبتنی بر ویپ شرکت نسیم ارتباطات هزاره سوم با هدف ارائه خدمات ویپ و تلفن اینترنتی آغاز به کار کرد.

عدد 98 پیش شماره مخابراتی ایران می باشد و ویپ نود و هشت به معنای ویپ در ایران می باشد.

نسیم ارتباطات در زمینه های زیر خود را متعهد می داند:
• در قبال سهامداران: حمایت از سرمایه گذاری سهامداران و تامین سوددهی قابل قبول
• در قبال مشتریان: جلب و حفظ مشتریان با ارائه خدمات که از لحاظ قیمت و کیفیت ارزشمند بوده و مطابق ضوابط و شرایط فنی و تجاری باشد.
• در قبال کارکنان: احترام به حقوق انسانی کارکنان ، تامین شرایط کاری خوب و ایمن برای آنها، ارائه خدمات تحت شرایط مطلوب، با آموزش، ارتقاء، توسعه و استفاده بهینه از استعدادهای فردی و تامین فرصت های شغلی برابر، تشویق کارکنان به برنامه ریزی وجهت دادن به کارهای خود و پایبندی آنها به این اصول در کار شرکت.
• در قبال کسانی که با شرکت رابطه تجاری دارند: دستیابی به روابط سودمند متقابل با نمایندگان شرکت در استانهای مختلف، فروشندگان محصولات و همچنین بالا بردن اصول کلی تجارت و به کارگیری آنها در روابط فی ما بین می باشد.
• در قبال جامعه: هدایت تجارت در قالب شخصیت حقوقی مسئول در جامعه، حمایت از حقوق اساسی مردم در راستای نقش قانونی تجارت و عنایت کامل اصول اخلاقی و اجتماعی برای مشارکت در توسعه پایدار.

 

evat

logo-samandehi